ANTYmateria, czyli RIS z ANTYbrowaru

W 2014 naukowcy w CERN wytworzyli wiązkę antymaterii, trzy lata później ANTYbrowar uwarzył Antymaterię. Przypadek? Nie sądzę. Mówią o inspiracji, ale wyczuwam tu tajną współpracę, szczególnie że dotarłem do tajnych taśm ANTYbrowaru.

Sama ekipa ostrzega wręcz, że w nadmiarze może on spowodować anihilację świadomości. Sprawdźmy to.

Wizualnie charakteryzuje się intensywną czarną barwą, minimalna przejrzystość, ponadto ma mocną, drobnopęcherzykową beżową pianę. Czyli wszystko co RIS powinien mieć.

W aromacie nuty palone, kawowe i owocowe estrowe. Dużo się tutaj dzieje, jest aromatycznie, naprawdę kompleksowo i na bogato.

W smaku również dużo się dzieje, jest przede wszystkim intensywna ciemna, gorzka czekolada, jest paloność, jest kawa, ale są też akcenty owocowe, głównie przypominające mi ciemne suszone owoce, oraz słodycz mlecznej czekolady, wręcz nuty kojarzące mi się z mlekiem. Jest ciekawie. Z czasem pojawia się alkoholowość, ale jest ona szlachetna, komponująca się z całością piwa. Cechuje się dużą pełnią jak na styl przystało, właściwościami rozgrzewającymi i ponadto niskim wysyceniem, jest wytrawne, jest dobrze.

Dostałem to piwo specjalnie do przepremierowego sprawdzenia, dzięki ekipo, a oficjalna premiera ANTYmaterii i spotkanie z reprezentantami browaru już w najbliższą sobotę, 18 lutego 2017 r. w warszawskim lokalu Qufel Beer Park w Wola Parku. Będziecie? Ma być i hiena.

Parametry:
ANTYmateria 22 BLG i 9,2% alkoholu, w składzie słód jęczmienny (pale ale, pilzneński, monachijski), słód karmelowy, słód bursztynowy, słód czekoladowy, słód palony, cukier, chmiel, drożdże.

antymateria-antybrowar

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s