Królewskie Niefiltrowane

Piwo Królewskie wchodzi z nowym smakiem. Przedstawiam Królewskie Niefiltrowane, jak podają reklamy jest to smak jak dawniej, ma mieć królewski charakter. Przekonajmy się.

Królewskie rozpoczęło ciekawą akcję marketingową polegającą na dawaniu sampli piwa, oraz stworzeniu budki piwa, która pojawia się na różnych wydarzeniach w Warszawie.

Piwo odwołuje się do sentymentu, bo ma być to”powrót do dawnego klimatu Warszawy”, „o świeżym smaku i wyraźnej goryczce” i „bez filtracji”. W składzie między innymi słód pszeniczny, jęczmienny i jęczmień. Warzone w Browarze Warka. Sprawdzam.

Piwo cechuje się fajną dość trwałą pianą, zmętnieniem i pomarańczową barwą.

Przede wszystkich słodowych charakter, to Królewskie Niefiltrowane jest całkowicie zdominowane przez słody, jest zbożowość, obajwiająca się posmakiem suchego zielonego groszku, za to z goryczką na granicy wyczuwalności.   Zgodnie z zapowiedziami jest lekkie i orzeźwiające, ale też trochę szorstkie. Do tego cechuje je niskie nagazowanie.

Powiem wam, że podsumowując to piwo biorąc pod uwagę przyjemność z picia zrobiło na mnie pozytywne wrażenie, może dlatego, że byłem zmęczony, a ono było mocno schłodzone, ale jednak oceniam je na plus.

Krolewskie Niefiltrowane.JPG

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s