Otwarcie lokalu BrewDog Warszawa

5 maja 2016 r. oficjalnie otwiera się nowy lokal na Piwnej Mapie Warszawy, BrewDog Warszawa. Warszawa tym samym staje się kolejnym miastem z firmowym lokalem tego szkockiego browaru. Dołącza do grona blisko 20 lokalizacji na całym świecie, od Sao Paulo przez Helsinki po Hong Kong, gdzie będą lać się piwa BrewDoga.

Jeśli jeszcze nie wiecie czy możecie pojawić się na otwarciu lub po prostu nie możecie być na miejscu to zapraszam was na kilka słów o BrewDog Warszawa.

Położony w ścisłym centrum na ul. Widok 8. Turystycznie bardzo dobra lokalizacja.I wydaje mi się, że gośćmi w głównej mierze będą właśnie turyści.

W samym lokalu 18 kranów, w tym 10 z BrewDog, a pozostałe reprezentowane przez polską i zagraniczną scenę. Czymś co może być problematyczne będzie pewnie kwestia pojemności, bo na ogarnięcie podziału pinta, 1/3 pinty, 2/3 pinty trzeba po prostu się przestawić będąc na miejscu. Pinta to 0,568 litra, pozostałe objętości liczy się odpowiednio. Mała wskazówka, to że na tablicy jest podana tylko jedna pojemność nie oznacza, że nie można wziąć mniejszej lub większej. Jak najbardziej można to uczynić.

Ponadto kuchnia, wybór butelek, długi bar, przestrzennie zorganizowane tak, że mimo wrażenia, że jest mało miejsca to zmieścił się tam nawet stół na blisko 20 osób. Po wystroju widać, że wszystko jest zaplanowane od A do Z, bardzo ergonomicznie zaprojektowane. Ekipa za barem prima sort, doradzą profesjonalnie i mają dużą wiedzę na temat kraftów.

To kolejny element piwnej rewolucji w Polsce, jaki będzie odbiór, przekonamy się już wkrótce. W każdym razie hasła Equity for Punks, Craft Beer For People, Good People Drink Good Beer, Join The Craft Beer Revolution są już na mieście coraz głośniejsze.

Kilka zdjęć z wizyty:

Brewdog Warszawa (1)Brewdog Warszawa (2)Brewdog Warszawa (3)Brewdog Warszawa (4)Brewdog Warszawa (5)Brewdog Warszawa (6)Brewdog Warszawa (7)Brewdog Warszawa (8)Brewdog Warszawa (9)Brewdog Warszawa (10)Brewdog Warszawa (11)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s