Maryensztadt Polish Hop(e)

Zapraszam na tydzień z Browarem Maryensztadt, w czasie którego spróbuję każdego z 9 dotychczas piw z Browaru. Obszerny zbiór informacji na temat browaru w wywiadzie dostępnym pod poniższym linkiem. Maryensztadt oczywiście nawiązuje do Mariensztatu, czyli historycznej części Warszawy, Miasto Marii najprościej mówiąc.

Maryensztadt.JPG

Zobaczcie jakie pełne detali są etykiety. Kluczowy motyw będący postacią lub obiektem, w to wstawione jeszcze obrazy, jak Krakowskie Przedmieście i bramy UW na Polish Hop(e), a popiersie stanowi jeszcze odwrócona panorama Warszawy. Grafiki mają mnóstwo detali i elementów. Maryensztadt Polish Hope (1)Maryensztadt Polish Hope (2)

Polish Hop(e) to klasyczny Polski Jasny Ale, czy jak kto woli Polish Pale Ale, z chmielami Marynka i Iunga. 13 BLG i 5,5% alkoholu. Ciemniejsze w barwie niż APA. W barwie jest to mętna pomarańcza, trochę herbatnik. Polskie chmiele grają pierwsze skrzypce. Dlatego też jest tutaj trawiasty i kwiatowy charakter oraz czysta zielona goryczka. Słody balansują całość tworząc zbalansowane i sesyjne piwo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s