Następna stacja Beerokracja

Beerokracja (5)Wystartował nowy multitap w Warszawie! W tak ścisłym centrum Warszawy nie było jeszcze stricte wielokranu. Mieści się on w podziemiach wolnostojącego budynku na ul. Marszałkowskiej 99/101. Byliście już?

Ma być mocno koncertowy i już otwarcie takie było, bo Beerokracja zaczęła od trzech dni koncertów na żywo. Piątek, sobota, niedziela, rock, blues i jazz na start. Koncerty z mocnym uderzeniem zaraz przy dobrym piwie to ma być to, czym się lokal będzie wyróżniał na Piwnej Mapie Warszawy. Już od otwarcia było głośno. Ponadto lokal jest mega duży, ponad 300 metrów kwadratowych sprawia, że w samym centrum miasta tuż obok zagłębia piwnego na Nowogrodzkiej będzie szansa usiąść. Choć z drugiej strony tutaj wyzwanie przed ekipą Beerokracji, bo tak dużą miejscówkę o wiele trudniej zapełnić.

Beerokracja (2) Beerokracja (3) Beerokracja (4) Beerokracja (6)12 kranów, szeroki i ciekawy wybór butelek, mocniejsze alkohole, suszona wołowina, kanapki od Chyżego Woła. To wszystko okraszone muzycznym klimatem. Jest dobrze. No i są też piłkarzyki. Czyli jeszcze lepiej. Na premierze polało się również premierowo najnowsze piwo z Browaru Hopium, czyli IPA na chmielach z Nowej Zelandii, przyjemne sesyjne piwko w sam raz na premierę.

Działo się dużo, łapcie wideo! Widzicie się na nim?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s