Od dawna jestem miłośnikiem piwa i od dziś I am Beer Enthusiast

Dzisiaj oficjalnie rozpoczynam współpracę z Beer Enthusiast Polska. Zawsze chciałem być bliżej związany z branżą piwną i teraz parafrazując klasyka mogę powiedzieć dreams come true!Beer Enthusiast

Najpierw jednak kilka słów o co w tym wszystkim chodzi.

Beer Enthusiast to pochodzący ze Skandynawii dystrybutor piwa rzemieślniczego, który dopiero wchodzi na nasz rynek, ale ma doświadczenie w takich państwach jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Dania czy Niemcy. Aktualnie rozszerza działalność na Polskę i Łotwę.

Beer Enthusiast jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce piw z takich kraftowych browarów jak znana i lubiana Sierra Nevada (USA), Malmgard (Finlandia), Einstock Olgerd (Islandia), Coisbo (Dania), Austmann (Norwegia), Groughton Ales (Szkocja), Kiuchi (Japonia) oraz Lucky Buddha. Te piwa zarówno w butelkach jak i beczkach są już w Polsce. Ponadto jest możliwość zamówienia wszystkich innych piw, które są w ofercie Beer Enthusiast w innych państwach (link).

Co więcej oferta będzie się tylko rozszerzać i mają być w niej piwa z Polskich kraftowych browarów! Więc jeśli jesteś związany z browarem i chcesz mieć możliwość by Twoje piwa były dostępne w szerszym stopniu również na rynku skandynawskim i w Niemczech to pisz śmiało!

W związku ze współpracą, na blogu będą pojawiały się degustacje piw z wyżej wymienionych browarów.

Dla nas wszystkich jako konsumentów to również super sprawa, bo w planach jest organizacja piwnych eventów z degustacją piw, pokazywanie się na festiwalach i targach. Dlatego już teraz, miłośnicy piwa możecie dopytywać się w ulubionych sklepach o entuzjastę piwa i szukać w nich standów z logo Beer Enthusiast.

____________________________________________________________________

W październiku 2016 roku zakończyłem współpracę z Beer Enthusiast Polska, minęło 1,5 roku, dzięki panie i panowie za mnóstwo ciekawych doświadczeń i świetny czas.

beer enthusiast

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s