Kilka słów przy piwie i odpowiedzi na wasze pytania

Przy dobrym piwie z Browaru Pivovaria przeglądam informacje związane z wynikami wyszukiwania, by zobaczyć, jakie tematy Was najbardziej interesowały i odpowiem Wam na nie.

Najwięcej osób poszukiwało informacji na temat piwa Żywiec Białe. Oto kilka informacji na jego temat.

Wiele osób szukało również miejsc, gdzie mogą udać się na dobre piwo w Warszawie, pytało się, który sklep i pub polecam, tutaj z pomocą przychodzi oczywiście niezastąpiona Piwna Mapa Warszawy. Jeśli chodzi o najlepsze lokale w Warszawie, to ciągle trwa konkurs na wyłonienie tego najlepszego, wyniki już w kwietniu 2015.

Trochę zaskoczyło mnie duże zainteresowanie sceną piwną we Wrocławiu, bo jednak ja głownie skupiam się na Warszawie, choć wiem po swoich doświadczeniach, że dużo tam się dzieje, dlatego jeśli szukacie informacji to tutaj możecie je znaleźć.

Zainteresowani byliście również piwami Cechowymi z Biedronki, tutaj więcej informacji na ich temat. Popularna jest też nowość, czyli Carlsberg Nox.

Podobne zainteresowanie wzbudziło piwo Rudobrody Mag z Chmielogrodu, ale niestety nie mogę się na jego temat wypowiedzieć, bo nie miałem styczności.

Była też grupa osób zastanawiająca się czy po jednym piwie można jeździć samochodem. Oczywiście kierować samochodu nie można po jednym piwie, a zawsze lepiej nawet po jakimś czasie udać się na najbliższy posterunek i sprawdzić poziom alkoholu.

Kolejny wpis z tej serii w bliżej nieokreślonym czasie, tymczasem bawcie się dobrze i korzystajcie z wyszukiwarki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s