Pilsweiser Exclusive

Kiedyś w pubie próbowałem jednego z piw Pilsweiser z Grybowa, tamto było z aloesem i postanowiłem, że po tamtym już nigdy więcej, nie dzieliłem się tym, bo co do zasady uzewnętrzniam się na temat piw tylko w sytuacji gdy mam dane piwo w domu z butelki/puszki. Tak się złożyło, że miałem okazję spróbować Pilsweiser Exclusive i moje zdanie jest niezmienione. Mają coś w sobie co sprawia, że nawet ciężko mi je spróbować, tym czymś jest ogromna metaliczność. Jeden łyk i koniec.pilsweizer exclusive

Kilka słów o tym piwie, bardzo jasna barwa, słomkowa, piana szybko znika, przejrzyste, zapach nijaki, w smaku taki jakby alkoholowy posmak z metalicznym charakterem. Miał to być ekskluzywny smak prawdziwego piwa, widocznie moje kubki smakowe nie są zbyt ekskluzywne by to docenić.

Zawiera 5,7% alkoholu.

Cena: 3,99 zł

3 myśli na temat “Pilsweiser Exclusive

  1. A ja mieszkam w Niemczech i ostatnio byłem w Polsce na nartach (Krynica, Białka) i próbowałem właśnie Pilsweizera (Exclusive, ale i Góralskie i Szwejkowe i jeszcze jakiś, nie pamiętam nazwy) i super mi smakował. Generalnie to kwestia indywidualnego smaku, w Niemczech piwo jest ogólnie bardzo dobre, ale jak tak próbkuję po kolei wszystkie, to część właśnie w ogóle mi nie podpasowuje. Jedyna rada – wypróbowywać i upatrywać sobie swoje ulubione :-)

    1. Zależy od indywidualnego gustu, ja pozostałych wymienionych nie próbowałem, może rzeczywiście będą lepsze ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s