Same Krafty: pierwszy multitap na Starym Mieście w Warszawie

18 grudnia 2014 r. miało miejsce otwarcie pierwszego multitapu, czy jak kto woli wielokranu w rejonie historycznego Starego Miasta w Warszawie. Trudno sobie to wyobrazić, ale do tej pory na Starówce nie było miejsca z szerokim wyborem piw rzemieślniczych. Na szczęście to się zmieniło. Historyczne centrum Warszawy i dobre piwo? Lubię to. To super lokalizacja zarówno dla mieszkańców Warszawy jak i turystów. Stąd też niezwykle podoba mi się pomysł specjalnej półki z polskimi specjałami piwnymi, jest już półka z Porterami Bałtyckimi, docelowo ma być również z Grodziskimi.

Kolejna kwestia to ceny, o dziwo są dość podobne do cen w innych wielokranach w stolicy. Same Krafty to znajdujący się na ulicy Nowomiejskiej 10, lokal z 10 kranami, bogatym menu z pizzą i burgerami i to smacznymi, więc można pójść tam od razu zjeść i iść na piwo. Do tego te świetne marynowane orzeszki nerkowca.

Wraz z oficjalnym otwarciem zorganizowana została premiera piwa Haka z Browaru Spirifer, a jeszcze wcześniej zaproszono blogerów byśmy mogli wymienić uwagi dotyczące funkcjonowania lokalu, super ruch, myślę że dający wartościowe informacje zwrotne dla ekipy związanej z multitapem Same Krafty. Ale czego tam mieliśmy się czepiać skoro bardzo dobrze wystartowali. Jestem fanem i będąc na Starówce jest to pozycja obowiązkowa.

Same Krafty Multitap (1)Same Krafty Multitap (2)

 Same Krafty Multitap (3) Same Krafty Multitap (4) Same Krafty Multitap (5) Same Krafty Multitap (6) Same Krafty Multitap (7) Same Krafty Multitap (8) Same Krafty Multitap (9)

Jedna myśl na temat “Same Krafty: pierwszy multitap na Starym Mieście w Warszawie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s