Warszawski Festiwal Piwa i kilka słów podsumowania

Pierwszy, historyczny Festiwal Piwa w Warszawie. Czas na kilka słów podsumowania. Z racji na ograniczony czas byłem jedynie pierwszego dnia w piątek.

Piątek, godzina 18:00

Kolejka już do ul. Domaniewskiej, trzeba stać, po ponad godzinie stania, gdzie w międzyczasie jedni ludzie rezygnowali, a inni pili eurolagery. Swoją drogą ciekawe czy osoby od eurolagerów z łatwością znaleźli to co chcieli. Wreszcie jakoś po 19:00 udało się wejść. Wstęp w dobrej cenie 5 zł.

DSCF0687Jeszcze jedna kwestia a propos wchodzenia. Brak oznakowania jak trafić z przystanków na teren Festiwalu, ludzie szli za tłumem w piątek. Podobno w następnych dniach już nie było takich kolejek, fart z jednej strony, ale z drugiej strony trudniej było im trafić, ja jako osoba z Mokotowa takich problemów nie miałem. Myślę że system informacji warto poprawić. Z rzeczy do poprawy? W hali jak wszyscy zauważyli było za duszno, dobrze że było obszar na otwartym powietrzu wielkości bardzo podobnej do tego co w hali. Na szczęście pogoda dopisała.

Już w środku po wyczekaniu na wejście było o wiele lepiej. Kolejki od razu zniknęły. Wybór piwa? Świetny, wszystko co najlepsze w polskim piwnym świecie, najważniejsze browary. Ulubione piwo na festiwalu? Black IPA z Kingpina. Generalnie prócz AleBrowaru i Doctora Brew kolejek po piwo nie było. Wybór teku festiwalowego? Ja już nie załapałem się na dostępne.

Było klimatycznie, atmosfera naprawdę sprzyjająca. Choć myślę, że mimo piątkowych kolejek sam fakt festiwalu w świadomości Warszawiaków nie pojawił się zbyt mocno, może tutaj też warto o lepszej jakości informację.

DSCF0690Generalnie jednak szacun za świetną robotę, festiwal i oby za pół roku było jeszcze lepiej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s