Browarnia Lidla: Poczuj się jak na Oktoberfest?

Były już angielskie frykasy w bardzo dobrej cenie, były też specjalne wydania Argusów jak na przykład Argus Porter. Tym razem Browarnia Lidla przedstawia w swojej ofercie niemieckie piwa z okazji Oktoberfest. Jak zapewne wiecie jest to największe piwne święto na Świecie! Ma swoje lokalne wersje w wielu krajach, na przykład w jest też coś takiego jak wegański Oktoberfest (dla zainteresowanych sprawdźcie Santa Monica Vegan Octoberfest). I nic dziwnego, bo to jest maszynka do robienia pieniędzy, zyski dla Monachium przekroczyć powinny w tym roku znów miliard euro, imprezę odwiedza ponad 6 milionów ludzi, no ale właśnie. Nie każdy może tam być i pić Oktoberfest Bier z litrowego kufla za 10 euro.

Jednak jeśli ktoś ma ochotę na niemieckie piwo, co prawda nie to klasyczne na Oktoberfest, ale niemieckie to mam dobrą wiadomość. W czwartek 25 września wchodzi nowa oferta niemieckich piw od Lidla. Co w niej ciekawego? Już pomijając kwieciste opisy piw, jak jeden z nich dotyczący maślanego smaku, który de facto uważany jest za wadę to oferta jest warta uwagi, chociażby z punktu widzenia ceny, w szczególności dla osób lubiących niemiecką pszenicę, bo jej tu jest sporo w postaci Dunkeli i Weizenów, do tego Schwarbiery, Pilsy. Oczywiście należy wziąć pod rozwagę to, że nie dostaniemy w ramach tej oferty rewolucyjnych styli piwa, ale są to sprawdzone i znane marki jak Paulaner, Krombacher, Erdinger, Schofferhofer czy Hofbrau. A ponadto jeszcze bardzo wydające się ciekawymi piwa z Schwaben Brau.

Na własny Oktoberfest jak znalazł. Dla miłośników klasycznych propozycji jak znalazł, bo stosunek cena/jakość zachęcający.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s