Bojan Kokosowe

http://www.youtube.com/watch?v=cOrc37wNUqUniezwykle ciekawy i jednocześnie odważny ruch ze strony Bojana. Bo piwo kokosowe z polskiego browaru to coś czego jeszcze nie było.

Bardzo mocny kokosowy aromat, w smaku połączenie kokosowego smaku z następującą chmielową goryczką, dość intensywną goryczką w porównaniu z dużą słodyczką biorącą się z aromatu kokosowego. Jasna barwa, piana biała i oblepiająca ścianki. Początkowo sprawiało wrażenie, że jest zbyt nagazowane, ale nie było to większym problemem.  Bardzo nietypowe połączenie. Tak się tylko zastanawiam czy to piwo może zagościć na dłużej na rynku, bo jednak ten smak nie jest spotykany codziennie. Na letnie plażowanie super wybór, z chęcią zabrałbym ze sobą takie piwo na plażę, najchętniej na Florydzie.

Wizualne wrażenia: Kapsel przedstawiający browar, ładna wakacyjna etykieta z egzotycznymi elementami jak na letnie piwo przystało, do tego na kontrze wzmianka o akcji Husaria przed Pałac i informacje dotyczące powstrzymania się od spożywania alkoholu przez kobiety w ciąży oraz powstrzymania się od bojankokosowekierowania po spożyciu. Swoją drogą to jest wskazówka dla wszystkich browarów, które jeszcze nie mają tych znaczków. Weźcie butelkę Browaru Bojan i zobaczcie jak to mało miejsca zajmuje. Potrzeba tylko trochę dobrej woli.

Zapach: 2,5/5
Wygląd: 3/5
Smak: 2,5/5
Wrażenia: 3/5
Opakowanie: 4,5/5

Ocena: 3,1/5

Cena: 4,40 zł

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s