Okazje na majówkę 2014, czyli gdzie kupić taniej piwo

Zapraszam do zapoznaniem się z listą ofert dostępnych w supermarketach z okazji majówki. Bo majówka dla zdecydowanej większości Polaków oznacza grill + piwo, pozwolicie, że nie zamieszczę ofert z mięsem, ale za to znajdziecie sporo piw w interesujących cenach. Szczegółowe informacje po kliknięciu w linki.hel813 (180)E.LECLERC

Jak ktoś mieszka na Bielanach w Warszawie to w tamtejszym E.Leclercu ma dostęp między innymi do piw z Browaru Pinta, AleBrowaru, Browaru Ciechan, Doctor Brew w naprawdę dobrych cenach i okazjonalnie trafiają się promocje, warto wybrać się, online nie znajdziecie informacji.

CARREFOUR

Aktualna jest oferta, w której Książęce dostaniecie za 2,69 zł, nowe Żywce po 2,99 zł, Miłosławy po 2,49 zł i Fortuny po 3,29 zł.  Idąc dalej. Na majówkę niby dużo ofert, ale co do czego to głównie oferta zachęca do kupna na ilość, np. kupując jeden sześciopak, drugi jest 50% taniej. Może jednak coś dla siebie znajdziecie.

KAUFLAND

Dostępne są między innymi Corona za 3,29 zł czy Żywe z Browaru Amber za 2,99 zł . Do tego tu trafi się też coś dla tych, dla których liczy się ilość, bo 24 puszki Żubra dostaną za 42,99 zł!

LIDL

Jeśli lubicie ilość to jest od 28.04 5l beczka Grafenwaldera za 29,90 zł, a do tego 15% zniżki na wszystkie piwa Argus, między innymi będzie Maestic za 1,94 zł, a inne nawet za 1,70 zł. Po majówce od 8.05 w ramach Akcji Browarnia Lidla dostaniecie też w Lidlu piwa z regionalnych browarów, w tym od Browaru Fortuna po 3,49 zł (Miłosław, Czarne, Mirabelka, Śliwkowa, Wiśniowa) oraz od Browaru Amber, między innymi Grand Porter za 3,99 zł czy Pszeniczniak za 3,49 zł.

PIOTR I PAWEŁ

W Piotrze i Pawle z tego co widzę można dostać nowość w postaci Trybunała Export za 2,49 zł, do tego Cornelius Dunkel za 3,49 zł i piwa z Manufaktury Piwnej za 3,99 zł (Altbier, Na miodzie gryczanym, Klasztorne).

REAL

W Realu trwa majówkowy festiwal piwa, a w nim lager z Raciborza za 2,59 zł, Trybunał za 2,79 zł, nowe Żywce za 2,99 zł i piwa z Browaru Amber jak Grand (4,29 zł) czy Pszeniczniak (3,99 zł). W sumie to niezbyt ciekawy ten festiwal piwa.

TESCO

Tesco ma chyba największą akcję promocyjną na majówkę, bo 15% zniżki na takie piwa jak Batautu, Kaltenberg, Kult, Rebel z kolendrą i podwójnie chmielone, Ciechan Lagerowy, Bojan Wielkopolskie! i Bojan Toporek!, Okocim Porter, Wiśnia w piwie i Śliwka  w piwie z Kormorana, Żywe i Pszeniczniak z Browaru Amber oraz Stout z Browaru na Jurze i nowe Żywce. Niestety cen dokładnych nie podano. Do tego Miłosławy po 2,49 zł.

Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie i majówka będzie udana. A jeśli chcecie jeszcze innych piw to tu http://piwoteka.pl/ dostaniecie 5% zniżki na wszystkie polskie piwa lub tu http://esklep.piwazdusza.pl/ powinniście też coś dla siebie znaleźć.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s