Somersby Blackberry Beer Drink

Najpierw był jabłkowy, teraz jest jeżynowy napój od Carlsberg Polska. No właśnie napój piwny, a nie cydr, bo mamy tu 45% piwa i 55% napoju o smaku jeżynowym. Skład to mieszanka substancji słodzących, konserwujących, barwników i regulatora kwaśności. somersbyblackberryWyprodukowano z zagęszczonego soku jabłkowego. Ma 4,5% alkoholu. Tyle z informacji typowo technicznych.

Cóż takiego znaleźć można w Somersby Blackberry Beer Drink i dla kogo on jest? Czy fajni bezkompromisowej goryczki mogą go spróbować? Jest tu sama słodycz z lekką kwaskowatością, goryczki brak. Najlepiej pić schłodzony z lodem. Słodki i orzeźwiający więc czas premiery idealnie jest zgrany ze zbliżającą się letnią pogodą. Niby ma to być drink idealny na lato, ale jednak jakoś mnie nie przekonuje, wersja jabłkowa o wiele fajniejsza.

Pojawiło się to raczej jako ciekawostka u mnie w pokalu, a przy coraz ciekawszych propozycjach zarówno piw jak i cydrów w Polsce, raczej ostatni raz. Nie stałem się jego fanem, bo choć jest fajnie orzeźwiające, to ta słodycz nie jest zbyt zachęcająca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s