Somersby Blackberry Beer Drink

Najpierw był jabłkowy, teraz jest jeżynowy napój od Carlsberg Polska. No właśnie napój piwny, a nie cydr, bo mamy tu 45% piwa i 55% napoju o smaku jeżynowym. Skład to mieszanka substancji słodzących, konserwujących, barwników i regulatora kwaśności. somersbyblackberryWyprodukowano z zagęszczonego soku jabłkowego. Ma 4,5% alkoholu. Tyle z informacji typowo technicznych.

Cóż takiego znaleźć można w Somersby Blackberry Beer Drink i dla kogo on jest? Czy fajni bezkompromisowej goryczki mogą go spróbować? Jest tu sama słodycz z lekką kwaskowatością, goryczki brak. Najlepiej pić schłodzony z lodem. Słodki i orzeźwiający więc czas premiery idealnie jest zgrany ze zbliżającą się letnią pogodą. Niby ma to być drink idealny na lato, ale jednak jakoś mnie nie przekonuje, wersja jabłkowa o wiele fajniejsza.

Pojawiło się to raczej jako ciekawostka u mnie w pokalu, a przy coraz ciekawszych propozycjach zarówno piw jak i cydrów w Polsce, raczej ostatni raz. Nie stałem się jego fanem, bo choć jest fajnie orzeźwiające, to ta słodycz nie jest zbyt zachęcająca.

Jedna myśl na temat “Somersby Blackberry Beer Drink

  1. Było dobre jak robili je w jaśniejszym kolorze, teraz dostępne są tylko w takim ciemnym i jest ochydne. Widze ze zalega półki sklepowe.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s