To piwo jest sexy and you know it

Czy piwo może być sexy?

Ostatnio zadałem kilku moim znajomym takie pytanie, większość była sceptyczna, ale że jak to? Piwo i sexy? Ale piwo? To bardziej już wino. I wiele tego typu podobnych odpowiedzi. Nie byli do tego przekonani, ale moim zdaniem piwo może być sexy.

Przecież wiele ludzi właśnie z tego względu kupuje piwa!
Kobiety i mężczyźni, choć głównie kobiety.

Oczywiście najczęściej decydującym czynnikiem jest cena, ale zaraz po tym jego otoczka, którym właśnie jednym z jego elementów jest i to. Smak jest tuż za nimi później. Bo co właściwie oznacza, że coś jest sexy? To sytuacja gdy chcesz dany produkt, gdy dzięki niemu lepiej się czujesz, chcesz go pokazać innym, jest fajny, dumnie go eksponujesz, niby jest fajne, ale to jednak coś więcej niż fajne. Takie ma to być w publicznej opinii, taka ma być marka. Taka ma być etykieta, szklanka w której jest ono podawane.

Tak piwa też mogą być sexy, co więcej są takie marki, które są już bardzo sexy.
Perła, Ciechan, Cornelius to wręcz flagowe przykłady tego, że właśnie piwo też jest sexy.
Nieraz na imprezach słyszy peany na temat Perły z czego „Perła chmielowa Polski królowa” to chyba najpopularniejszy, do tego Ciechan Miodowy czyli wybór numer jeden większości moich koleżanek, a zaraz potem Corneliusy. A przecież smakowych piw jest coraz więcej i są tańsze, mimo to powyżej wskazane trzymają się mocno i to nie tylko dzięki temu że są smaczne, są też sexy. To są piwa którym robi się zdjęcie na plaży, wrzuca na fejsa i pokazuje, patrzcie jak fajnie. To jest właśnie kwintesencja tego o czym mówię.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s