Zdrowe jak piwo?

Zdrowe jak piw? Czyż nie brzmi to paradoksalnie? A wcale tak nie jest, bo piwo prócz tego, że zawiera alkohol, który oczywiście z nadmiernych ilościach jest szkodliwy, to piwo posiada wiele właściwości zdrowotnych. Jeśli chcecie się dowiedzieć jakich nalejcie sobie piwa i przeczytajcie poniższy artykuł.

Na wstępie gdy już pijecie mam dla was informację, że przeciętny, dorosły człowiek może wypić spokojnie pół litra piwa dziennie bez szkody dla organizmu. A wręcz ma działanie ochronne. Nie bez powodu w średniowieczu warzenie piwa było tak popularnie, już wtedy wiedzieli, że bakterie się w nim nie przedostaną, więc pito je kosztem zwykłej wody.

Brzuch wcale nie rośnie od piwa. Nie jest ono aż tak kalorycznie jak mówi o tym mit, przeciętnie zawiera 230 kcal na pół litra, a tak zwany mięsień piwny to wina tłustych dodatków, chipsów i paluszków, bo po piwie rośnie apetyt na jedzenie. Jemy więcej, nie spalamy tego, więc tyjemy. Niezwykle proste, ale jakże trudno zahamować apetyt.

Jak regeneracja to tylko piwo. A dzienną dawkę witaminy B2 znajdziecie w 4 litrach piwa. Lecz wszystko w rozsądnych ilościach.

Piwo. Na zdrowie.

koszulka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s