Zamkowe Jasne Pełne

Najbardziej intensywne w wszystkich Zamkowych z Browaru Namysłów. Ale tak jak w pozostałych piwach goryczka jest tu bardzo słabo wyczuwalna. I tu również dominuje masłowość, ale w związku z tym, że to jest najpełniejsze w smaku, tu jest ona najbardziej intensywna.

Zawiera 5,6% czyli mniej od pozostałych o odpowiedni 0,1% i 0,2%.  Ale co ciekawe jego jakość jest zagwarantowana przez spełnienie normy ISO 22 000. Tylko na tym jest informacja o tej normie. Jako że lubię wiedzieć o czym piszą, muszę sprawdzić o co chodzi. Jak podaje wikipedia.org: „ISO 22 000 to  system zarządzania bezpieczeństwem żywności dla organizacji w łańcuchu żywności. Ma za zadanie spełniać wymagania krajowe jak i międzynarodowe dotyczące bezpieczeństwa i jakości żywności. Łączy system HACCP oraz system dobrych praktyk.”

Nowoczesność jest, ale pamiętajmy o tradycji, którą Zamkowe się chwali, a dokładniej rokiem 1321, bo tej oto daty sięgają pierwsze wzmianki mówiące o słodowni i warzelni na zamku w Namysłowie, dokument w którym o tym było wspomniane podpisał książę Konrad I.

Etetykiety jasnego pełnego oraz export słabiej się prezentują od tej, którą znajdziemy na niepasteryzowanym.

Ocena: 1,5/5

Cena: 2,19 zł

zamkowejasnepelne

Jedna myśl na temat “Zamkowe Jasne Pełne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s