Brand New Browarnia

Trochę już ten blog ma czasu, jak dobrze widzę istnieje on od kwietnia 2010, trochę długo i ciągle było tak samo. Dlatego czas na zmiany i odświeżenie. To co się zmieniło to nowa nazwa, która już nie będzie się kojarzyła z żadnymi lokalami, bo nie miało tak być nigdy. Kilka słów o piwie to też nowy odświeżony wygląd, żywszy i głośniejszy w porównaniu z prostą i elegancką Browarnią. KSOP to ciągle ten sam ja i teksty, które tak bardzo lubicie, więc dajcie kciuk w górę.

Niech będzie teraz mini przewodnik po poruszaniu się po Kilku Słowach o Piwie.

Pod nowym logo standardowy podział kategorii i moje ulubione pomysły czyli Piwna Mapa Warszawy, Encyklopedia (wypitych przeze mnie) Piw i ciągle aktualizowane: Kalendarz wydarzeń oraz piwne cytaty, lecz nie tylko powszechnie znanych ludzi. Każda piwna złota myśl, przez którą zrobię „wooooow” będzie tam miała miejsce dla siebie, tak więc staracie się.

Co więcej w kategoriach po prawej stronie prócz państw pochodzenia piw by łatwiej było szukać pojawiły się kategorie moich projektów czyli Jedz i Pij, gdzie łączę piwo z daniami, Piwna Turystyka, czyli moje bliższe i dalsze wyprawy oraz comiesięczne podsumowania aktywności na blogu, z rankingiem jakie to piwa wypiłem. Prócz tego zapraszam do polubienia mojego profilu na facebooku, bo tam dzieje się mnóstwo rzeczy, których tu nie ma oraz dodania swojego maila w polu nad kategoriami, by dostawać powiadomienia za każdym razem gdy pojawi się nowy post. Lub wyszukajcie tego co was interesuje tuż pod logiem.

Chcecie więcej sekretów? Schodząc na sam dół strony jest tam panel z najpopularniejszymi charakterystykami piw, czyli w sekundę możecie zobaczyć wszystkie pszeniczne piwa, które znajdują się na blogu. A jak bardzo mnie lubicie czytać i macie jakieś prezenty lub informacje dla mnie to piszcie na: lubiepiwo@rocketmail.com

Pozdrowienia Wam ślę!

Michał

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s