ALE to był TYDZIEŃ

Za nami AleTydzień, tydzień pod znakiem AleBrowaru, obrodziło atrakcjami.

Zamiarem było spróbowanie na spokojnie wszystkich dostępnych obecnie piw z tego browaru. Dlatego też uważnie śledząc Browarnię zauważyliście pewnie pojawiające się moje wrażenia i opinie na temat tych piw oraz wpisy na facebooku dotyczące AleBrowaru. Pojawiły się kolejno takie piwa jak: Amber Boy, Black Hope, Sweet Cow i Rowing Jack. Do zapoznania się z dokładniejszym opisem po kliknięciu w nazwę piwa. Również w tym tygodniu, a dokładniej w środę można było spróbować w bardzo atrakcyjnych cenach tych piw w ramach fiesty piwnej w PDSL.

Sumując ich testy mój prywatny AleRanking wygląda następująco:
1. Rowing Jack
2. Sweet Cow
3. Amber Boy
4. Black Hope
5. Saint No More
6. Naked Mummy
Czekam na Lady Blanche, by pojawiła się jak najszybciej, bo jeszcze nie próbowany ten witbier.

Prócz tego rewolucjoniści mający robione obecnie piwo w Gościszewie, ale już ogłosili, że będą mieć własny browar, w tym tygodniu zaprezentowali Światu swój najnowszy pomysł w postaci Smoky Joe, czyli Whisky Extra Stout mający torfowo-asfaltowy posmak.

Pytanie czy będzie trzymał poziom dotychczasowych produktów, ponieważ już w roku debiutu poprzeczkę zawiesili wysoko, już jako rookie AleBrowar okazał się największym wygranym konkursu browar.biz na najlepsze piwo, którego wyniki, co już pewnie nikogo nie dziwi ogłoszone zostały też w tym tygodniu. Jego Rowing Jack zdecydowanie wygrał nagrodę za Piwo Roku 2012, Debiut 2012 oraz za najlepsze jasne piwo górnej fermentacji z ekstraktem powyżej 13°BLG. Sweet Cow i Black Hope również z ogromną przewagą wygrały swoje kategorie. Za to znacząco przegrywał z Projektem Pinta w kategorii Browar Roku 2012. Mimo to AleBrowar zanotował istne wejście smoka na rynek. Premiery, gadżety, eventy, to jest to co piwosze lubią i co AleBrowar robi. Dlatego warto uważnie się przyglądać co tam ciekawego u nich i co inne browary wymyślą. (r)Ewolucja nadchodzi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s