Jak Pilsner Urquell zorganizuje to jest zorganizowane

Piąteczek dziś, nadchodzi długo oczekiwany weekend, więc ciesząc się chwilą odpoczynku warto napisać kilka słów by podzielić się z wami moimi retrospekcjami z poprzedniego weekendu, weekendu spędzonego na zorganizowanej dla piwnych blogerów przez Pilsner Urquella i zespół wspaniałych ludzi, dla których widać, że piwo też jest pasją. Szkolenie te było przygotowaniem do testu Certified Beer Server międzynarodowej organizacji Cicerone.

Weekend spędzony na szkoleniach, na których to obecność była przyjemnością, bo przekazana dawka wiedzy była ogromna, na pewno skorzystam z niej podczas tworzenia następnych wpisów. A to wszystko z widokiem na Warszawę z trzeciego najwyżej położonego baru w Polsce w tle, blindtestami i magicznymi kapsułkami zmieniającymi w sekundę zwykłego lagera w jakie tylko chcemy piwo. Oraz bardzo ciekawymi rozmowami.

A każdy dzień zakończony maratonem po pubach w Warszawie i nawet na premierę Końca Świata się załapaliśmy, oraz oczywiście zaliczyliśmy cztery rodzaje nalewania Pilsner Urquella, bo Polska oprócz Czech jest jedynym krajem gdzie są specjalnie zaprojektowane krany do typu nalewania. Wspominając ten świetnie spędzony czas życzę miłego weekendu wszystkim!

W ramach bonusu zagadka do Macieja z Piwoznawców: Jak myślicie z czego się nie robi się piwa. Jeśli macie ochotę na więcej zagadek to jeszcze może ktoś zgadnie w jakim stylu nalane zostało piwo wyżej.

Nie zapomnijcie o raciczkach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s