Tesco piwo

Na Browarni testuje się wszystkie piwa, bez wyjątku, tak więc dziś będąc z Tesco nie mogłem przegapić takiej okazji. Wśród sieci supermarketów coraz popularniejsze jest wprowadzanie własnej marki, powstającej w innej firmie (często ogólnie znanej), ale sprzedawanej pod nazwą sieci. Świetnym poszukiwaczem takich produktów jest Pan z http://fastfoodeaters.blogspot.com/
Nie można się od razu zrażać do tak zwanych no name produktów, bo można trafić na prawdziwą perełkę w cenie o wiele niższej niż odpowiednik w innym opakowaniu.

Pardon, już wracam do Piwa z Tesco. Tak jak wyżej opisywałem i ono ma innego producenta, a robione jest przez dobrze wszystkim znany browar Van Pur.
I szczerze powiem, że takiego dokładnego opisu składu mogą pozazdrościć wszystkie inne piwa. Znajdziemy informację o tym, że alergicy powinni uważać, bo zawiera jęczmień i gluten. Dokładnie wymienione zostały również składniki w postaci: wody, słodu jęczmiennego, jęczmienia browarnego, chmielu i drożdży. W 100 ml piwa jest 125kJ/30kcal, 0,3g białka, 2,5g węglowodanów, 0,004g sodu.

Jeśli chodzi o samo piwo, bo ma być one z najniższej półki cenowej więc cudów nie należy oczekiwać, choć piana wyjątkowo długo się utrzymywała. Barwa bardzo jasna, wodnista; zapachu brak; w smaku woda z bardzo słabym posmakiem jęczmienia.
Traktuję to jako ciekawostkę na potrzeby ciekawskiej Browarni. Alkoholu zawiera 4%.

Ocena: 1,4/5
Cena: 1,45 zł

Szukasz innych piw? sprawdź w Encyklopedii

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s